Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

DEKO EKO > BLOG > WYDARZENIA > Deko Eko jednym ze „Startupów Pozytywnego Wpływu 2018”!
Wisior B1 ciemny

Wisior B1 ciemny

Kieliszki z butelek #205

Kieliszki z butelek #205

Torba z banerów Bilbord

Torba z banerów Bilbord

Torba z banerów Shopper

Torba z banerów Shopper

Torba z banerów Pasażerka

Torba z banerów Pasażerka

Pierścionek Resin saw

Pierścionek Resin saw

Deko Eko jednym ze „Startupów Pozytywnego Wpływu 2018”!

Deko Eko jednym ze „Startupów Pozytywnego Wpływu 2018”!
Od wielu lat Akademia Leona Koźmińskiego jest odpowiedzialna za tworzenie Rankingu Odpowiedzialnych Firm, który pojawia się w Dzienniku Gazecie Prawnej. W tym roku, po raz pierwszy został on rozszerzony o nową część – czyli listę startupów pozytywnego wpływu. Nowością jest również spółka – Koźmiński Business Hub, która powstała, aby koncentrować się na świadczeniu komplementarnych usług doradczych, mentorskich i inwestycyjnych dla nowych oraz dojrzałych przedsiębiorstw. Rozpoczęła ona proces budowy ekosystemu o pozytywnym oddziaływaniu, z udziałem liderów Rankingu Odpowiedzialnych Firm i najlepszych startupów o pozytywnym wpływie w Polsce.

Nowa część rankingu dotycząca startupów jest skierowana do przedsiębiorstw utworzonych w ciągu ostatnich pięciu lat, które wdrażają innowacyjne modele biznesowe generujące jednocześnie korzyści gospodarcze i społeczne. Dzięki pracy jury – Panelu Pozytywnych Postaci – została opublikowana lista najbardziej obiecujących startupów o pozytywnym wpływie w różnych branżach istotnych dla 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Wśród nich znajdują się młodzi przedsiębiorcy, założyciele działających od niedawna firm, którym przyświeca troska o równe traktowanie ludzi z niepełnosprawnościami, dbałość o środowisko, o dobre samopoczucie ludzi i o wyrównywanie szans ekonomicznych. Właśnie na tej liście znalazło się również DEKO EKO.

 

Rozpoczęcie pozytywnego oddziaływania jest innowacyjną formą przedsiębiorczości tworzącej zrównoważoną wartość, ukierunkowaną na zmiany w jakości i stylu życia, ale również wzorce produkcji i konsumpcji. Jesteśmy dumni, że DEKO EKO może być częścią tego procesu.

Przeczytaj również
Holland Circular Week 2018

Holland Circular Week 2018

Od 11 do 14 czerwca 2018 roku w Holandii (Haga i Utrecht) odbywał się "Holand Circular Week 2018" to wyjątkowe wydarzenie miało na...

Wielki finał programu Startupbootcamp – Demo Day

Wielki finał programu Startupbootcamp – Demo Day

17 maja 2018 roku skończyła się jedna z największych przygód w jakiej miało przyjemność brać udział Deko Eko. Trwający trzy miesią...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl