Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

Kompleksowa oferta dla FIRM
Upcykling marki

Chcesz promować swoją firmę w nurcie EKO? Nie wiesz co zrobić z zalegającymi ulotkami, banerami, nieudanymi seriami produkcyjnymi? Skontaktuj się z nami - podpowiemy Ci jak połączyć innowacyjne metody komunikacji z unikatowym designem i etycznym biznesem!

Oferta
Pomożemy Ci stworzyć ofertę, która wyróżni Twoją firmę oraz mile zaskoczy Twoich pracowników i klientów. Oto obszary naszych działań:
 • 1

  UPCYKLING MARKI – czyli podniesienie kapitału Twojej marki poprzez działania promocyjne w nurcie eko oraz twórcze przetwarzania powierzonych materiałów odpadowych generowanych przez firmy w formie gadżetów, nagród, prezentów.

 • 2

  EKO GADŻETY – czyli kreatywne, naturalne i designerskie gadżety promujące Twoją markę. Możesz wybrać coś z naszej szerokiej oferty (ponad 2 000 wzorów!) lub skorzystać z usług twórczych projektantów – razem stworzymy dla Ciebie autorski projekt upcyklingowego gadżetu z materiału których już dawno masz u siebie!

 • 3

  EKO REKLAMA – czyli reklama, która nie tylko nie budzi irytacji, ale sprawia, że każdy kto ma z nią kontakt zatrzymuje się. To tak zwane Natural Media lub Green Advertising, czyli innowacyjny, oryginalny i w 100% naturalny pomysł na promocję marki oraz firmy.

 • 4

  PROGRAMY, SZKOLENIA, EKO-EVENTY – czyli wydarzenia w życiu firmy, które wyprzedzają standardy i oczekiwania – 100% naturalnej przygody i gwarancja wrażeń, których jeszcze nikt nie doświadczył! M.in. szeroki wybór warsztatów recyklingowych, warsztatów dla pracowników i ich dzieci organizowanych w firmie przez naszych projektantów, eko-miesiąc w biurach, szkolenia z budowania odpowiedzialnego wizerunku z wykorzystaniem upcyklingu marki i eko reklamy.

UPCYKLING MARKI

jeszcze nigdy gospodarka odpadami nie była taka trendy!

Luksus
nowe pojęcie luksusu: niepowtarzalność, personalizacja, mądry wybór, ręczna praca
Innowacja ekologiczna
wyprzedź konkurencję w swoich działaniach proekologicznych
Prosument
wyjdź naprzeciw eko oczeki- waniom klientów, wejdź w głębsze interakcje z konsumentem!
Gospodarka odpadami
jeden z największych problemów XXI wieku – zacznij innowacyjne gospodarowanie odpadami już dziś!
Nowe 4P
wyprzedź konkurencję w swoich działaniach proekologicznych
Emocje
rozbaw i zaskocz swojego Klienta, unikatową ofertą
Produkt z duszą
emocje drzemiące w historii produktu, unikalna historia gadżetu upcyklingowego to jego wartość
Upcykling marki
Co zyskujesz?
 • 100% PERSONALIZACJA – era logotypów na gotowych produktach dobiegła końca! Do produkcji gadżetów wykorzystujemy materiały promocyjne Twojej marki
 • WIZERUNEK FIRMY odpowiedzialnej ekologicznie
 • WIĘŹ EMOCJONALNĄ z konsumentem dzięki osobistym interakcja z marką
 • Naturalny EFEKT WOW poprzez zaskoczenie i czynnik „fun”
 • Kreatywne ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW – nieudanych serii produktów
 • OSZCZĘDNOSĆ na koszcie surowców przeznaczonych na produkcję gadżetów
Jesteśmy eko i bardzo logiczni

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami w Polsce - mentorami, specjalistami z dziedziny CSR, organizacjami i fundacjami eko gwarantując naszym Klientom rzetelność, kompetencje i wiarygodność proponowanych rozwiązań.

Jesteśmy eko i bardzo logiczni
prof. Bolesław Rok
prof. Bolesław Rok,
nasz mentor, prof. nadzw. dr hab. Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, koordynator studiów podyplomowych „CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu”. Współzałożyciel Forum Odpowiedzialnego Biznesu, narodowy ekspert w Komisji Europejskiej (2003-2007), współautor corocznego Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Członek Rady Nadzorczej mFundacji, przewodniczący jury konkursu Verba Veritatis, członek Komisji Sędziowskiej Polish National Sales Awards, konkursu Dyrektor Marketingu Roku, członek Rady Programowej MedKompas. Członek założyciel United Nations Global Compact Learning Forum.
Zaufali nam
Suez environnement Maspex Wadowice McDonalds
Wyślij nam brief
z przyjemnością pomożemy!
Załącz plik
* pole obowiązkowe

copyright ©2019 dekoeko.pl