Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

Dołącz do nas

Robisz coś unikatowego? Nie jest Ci obca idea upcyklingu? Projektujesz w nurcie slow fashion? Chcesz zwiększyć sprzedaż lub wypromować swoją markę? Dołącz do nas – społeczności Eko Designerów, którzy chcą mieć wpływ na to w jakim środowisku funkcjonujemy na co dzień.

DEKO EKO to pierwsza w Polsce platforma w 100% poświęcona produktom, markom i działaniom upcyklingowym i ekologicznym. To oryginalne przedmioty, unikatowe materiały, nowoczesne wzornictwo, a wszystko w duchu zrównoważonego rozwoju i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Działamy na zasadzie multibrandu tj. gromadzimy i pośredniczymy w sprzedaży produktów upcyklingowych i ekologicznych oraz etycznej mody z Polski i ze świata.

Przynależność do społeczności, zakładanie profili, umieszczanie treści promocyjnych jest darmowe – pobieramy jedynie prowizję za sprzedany produkt przez naszą platformę.

Więcej informacji na temat zasad współpracy znajdziesz w Regulaminie dla Sprzedających.

Dlaczego warto wystawiać swoje produkty w Dekoeko.com?

  • DEKO EKO to jedyny na rynku polskim sklep / show room skoncentrowany na produktach upcyklingowych.
  • Naszym celem jest zgromadzenie najszerszej gamy marek i produktów upcyklingowych i ekologicznych na świecie – chcemy osiągnąć efekt skali, aby podnosić wspólnie świadomość społeczeństwa w kwestii ekologii.
  • Oferujemy  dostęp do dużej bazy Klientów zainteresowanych modą, designem i ekologią oraz promocję portalu w kraju i za granicą.
  • Dajemy możliwość prezentacji Twoich produktów na żywo w naszej platformie stacjonarnej w Krakowie.
  • Bezpośrednio dbamy o ekspozycję zdjęć i widoczność Twojej marki, promujemy aktywnie Twoje produkty, doradzamy w kwestii polityki cenowej i rabatowej.
  • Mamy szerokie i zróżnicowane doświadczenie w reklamie i marketingu, doradzimy Ci jak wypromować Twoją markę i podnieść jej wartość rynkową.

Do kogo kierujemy ofertę?

Zależy nam, aby prezentowane w serwisie produkty były unikatowe i wpisywały się w filozofię i profil działalności DEKO EKO. Oznacza to, że każdy towar, który wystawiamy w sklepie powinien zawierać tzw. Faktor Dekoeko tj. być wytworzony z materiałów z odzysku lub ekologicznych, z poszanowaniem środowiska naturalnego, według zasad FAIR TRADE.

Dopuszczamy produkty upcyklingowe, produkty wytworzone za pomocą ekologicznych metod produkcji z poszanowaniem środowiska naturalnego, produkty z materiałów ekologicznych (np. bawełna ekologiczna) oraz produkty z materiałów łatwo poddających się recyklingowi (np. tektura).

W szczególnych przypadkach po indywidualnej akceptacji przez Administratora dopuszczamy również wybrane produkty przeznaczone na cele charytatywne. 

Zgłoś się!

Załącz portfolio
" style="margin: 15px auto; width: 303px;">
* pola obowiązkowe
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl