Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

DEKO EKO > BLOG > EKO LIFESTYLE, ŚWIĘTA > KONKURS na Dzień Kobiet !

KONKURS na Dzień Kobiet !

KONKURS na Dzień Kobiet !

A na Dzień Kobiet… konkurs!

 

Co roku na Dzień Kobiet kiczowate gadżety, produkowane masowo metodami niszczącymi środowisko, zalewają półki sklepowe. Plastik i inne tworzywa sztuczne, z których powstają te niemalże „jednorazowe” przedmioty mają za zadanie cieszyć oko i być miłym dodatkiem „na chwilę”. Dość szybko niestety lądują w koszu na śmieci ze względu na ich trwałość i tymczasowość. Naszą akcją „Oprócz kwiatów na DZIEŃ KOBIET” chcemy zwrócić uwagę na problem ogromnej ilości plastikowych gadżetów, które zalegają później na wysypiskach, w oceanach, w lasach jako klasyczne śmieci, a niestety rozkładają się nawet kilkaset lat. My promujemy alternatywę – upcyklingową biżuterię i torebki, które powstały z pozornie zużytych materiałów. Designerzy i Artyści tworzący w nurcie twórczego upcyklingu i ekologii nadają tym przedmiotom nowe fascynujące życie!

Przetwarzaj. Używaj ponownie. Redukuj.

 

Z tej okazji mamy miłą niespodziankę dla wszystkich kochających ekodesign i upcycling: na naszej stronie na Facebooku FB Dekoeko czeka na Was konkurs z nagrodami! Do zwycięzców (aż trzech) powędrują etui z prasy kobiecej marki Frills i jedyne w swoim rodzaju, kwiatowe kolczyki z butelek PET.

Jak wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że klikniesz tutaj KONKURS i popuścisz wodze fantazji rozwijając w komentarzu zdanie:

 

Oprócz kwiatów, {reklama}na Dzień Kobiet… (chciałabym/można podarować/trzeba..)

 

Powiedz nam o swoich super pomysłach na prezenty, podarunki i upominki, dla siebie i ważnych Kobiet w Twoim życiu. Czego pragniesz, co jest najlepszym prezentem? Najciekawsze, najzabawniejsze i najbardziej oryginalne odpowiedzi nagrodzimy.

W konkursie biorą udział osoby, które polubią nasz fanpage, więc nie zapomnij tego zrobić. Polub również nasz post konkursowy.

Konkurs trwa tylko do soboty, 8 marca, do g. 12. Czekamy z niecierpliwością na Twoje pomysły!

——–

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Dekoeko.

2. W konkursie bierze udział każdy, kto (A)w komentarzu do postu konkursowego dokończy zdanie „Oprócz kwiatów, na Dzień Kobiet…” oraz (B) polubi fanpage Dekoeko.

3. Konkurs trwa od 4 marca 2014 r. do 8 marca 2014 r. do g. 12:00.

4. Po zakończeniu konkursu organizatorzy konkursu wybiorą zwycięzców konkursu. Zwycięzcami zostaną autorzy najciekawszych, zdaniem komisji, komentarzy.

5. Organizator przyznaje trzy główne nagrody w konkursie za najbardziej oryginalne i najciekawsze komentarze.

6. Nagroda dla I miejsca – etui gazetowe marki Frills o wartości 75zł,

Nagroda dla II miejsca – kolczyki z butelek PET o wartości 35 zł.

Nagroda dla III miejsca – kolczyki z butelek PET o wartości 35 zł.

6. Biorąc udział w konkursie użytkownicy wyrażają zgodę na jego zasady określone w Regulaminie.

7. Fundatorami nagród są marka Frills, Ekoista oraz Dekoeko.

Przeczytaj również
Carpooling – zmierzamy w dobra stronę!

Carpooling – zmierzamy w dobra stronę!

Żyjemy w czasach, gdzie posiadanie samochodu jest prawie tak oczywiste, jak posiadanie przez każdego z nas butów. W wielu domach k...

Rower wytwarzający energię elektryczną?

Rower wytwarzający energię elektryczną?

O tym, że rower jest ekologicznym środkiem transportu i miłym sposobem aktywnego spędzania czasu z rodziną, wszyscy wiemy. A co je...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl