Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

Stolik kawowy CZWARTY

Stolik kawowy CZWARTY

Stolik kawowy PIĄTY

Stolik kawowy PIĄTY

Stolik kawowy PIERWSZY

Stolik kawowy PIERWSZY

Stolik kawowy SZÓSTY

Stolik kawowy SZÓSTY

Stolik kawowy DRUGI

Stolik kawowy DRUGI

Stolik kawowy TRZECI

Stolik kawowy TRZECI

Stolik kawowy SIÓDMY

Stolik kawowy SIÓDMY

Stolik kawowy ze starego drewna

Stolik kawowy ze starego drewna

Stół kawowy Karpa Pina

Stół kawowy Karpa Pina

Ostatnia deska ratunku

Ostatnia deska ratunku

Czasami hobby jest sposobem na ukierunkowanie swojej energii. Skateboardzistów roznosi energia, a oni roznoszą deski w drzazgi :)

 

Źródło: https://goo.gl/vzEzlF

Jeżdżąc na deskorolce i powtarzając triki często niszczy się deskę. Potrzeba nowej. Nie ma nic w tym złego, tym bardziej kiedy umiejętnie wykorzystamy materiał deskorolki, która nie nadaje się już do jazdy. Oto kilka ciekawych realizacji upcyklingowych, z ponownym tchnieniem życia w zużyte bohaterki.

Źródło: https://goo.gl/4bgjFL

Źródło: https://goo.gl/niIYpq

Najprostsze półki z łatwością wykonacie sami. Papier ścierny, lakier lub farba, wkręty. Niewielką ilością narzędzi i czasu możecie stworzyć oryginalny przedmiot, który będzie codziennie, cieszył Wasze oko. Myślę, że realizacje, gdzie nie zmienia się charakterystycznego kształtu deskorolek, idealnie wpasują się w nowoczesne wnętrza oraz pokoje dzieci i nastolatków.

{reklama}Źródło: https://goo.gl/WgPYaU

Wyższą szkołą jazdy jest tworzenie z desek rzeczy, które na pierwsze spojrzenie, wyglądają jakby nie miały nic wspólnego ze światem deskorolek. Zegarki, pierścionki i okulary, wykonane z drewna są nie tylko designerskie, ale praktyczne i wytrzymałe.

Źródło: https://goo.gl/izq1RI

Sklep BoardThing —-> Naszyjnik ze zużytych deskorolek

Źródło: https://goo.gl/yPexWF

Sklep BoardThing —-> Pierścionek ze zużytych deskorolek

Największe wrażenie robią na mnie stoły. Wykorzystanie właściwości materiału, jago koloru, ale nadając mu innego, nowego kształtu. To kwintesencja upcyklingu.

 

Źródło: https://goo.gl/oLqUur

Z jednego rodzaju niechcianych przedmiotów można stworzyć tak różne od siebie, nowe, wyjątkowe rzeczy. Dla fanów czegoś klasycznego i dla fanów bardziej odważnych koncepcji na wystrój wnętrz.

Źródło: https://goo.gl/kw00Ey

Przeczytaj również
Pierścionek z deskorolki

Pierścionek z deskorolki

Z miłości ludzie robią wiele pięknych rzeczy. Najpiękniejsze są te podarunki z których tworzy się całkiem nowe historie. Tak było ...

Papierowa deska

Papierowa deska

Z surowców naturalnych korzystamy od wieków nadając im nowe formy. Czy nauczymy się wykorzystywać także odpady przy produkcji dóbr...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl