homeO Nas

Każdego roku wyrzucamy 2,12 mld ton odpadów,
a nasz świat jest zaledwie w 9% cyrkularny.

Żyjemy w czasach nieustannie zmieniających się zachowań konsumenckich, rosnącej świadomości ograniczonych zasobów naturalnych oraz powszechnego rozumienia, iż tradycyjna gospodarka linearna nie spełnia już swoich założeń.

Koncepcja gospodarki obiegu zamkniętego, czy też gospodarki cyrkularnej, niesie nadzieję naszej nadmiernie obciążonej odpadami konsumenckimi planecie - plastikiem, butelkami PET, tekstyliami z przemysłu fast fashion oraz wszelkimi innymi materiałami, będącymi produktem ubocznym nadmiernej konsumpcji.

Platforma Deko Eko wnosi swój własny wkład w tę istotną zmianę, przyspieszając rozwój rynku działającego na zasadach gospodarki o obiegu zamkniętym. Proponujemy innowacyjną platformę upcyklingową (przetwarzania odpadów na przedmioty o wyższej wartości), która całkowicie zmienia sposób myślenia o odpadach. Przekuwamy odpady w źródło zysku, zapewniając najwyższy możliwy wzrost wartości - od zera do pełnowartościowego produktu gotowego do wprowadzenia do ponownej sprzedaży.

Naszą misją jest stworzenie największej na świecie platformy dla produktów i usług upcyklingowych, gromadzącej najzdolniejszych projektantów, twórców i producentów tworzących w duchu upcyklingu.

Współpracujemy z najlepszymi projektantami startupami oraz producentami z całego świata, tworząc estetyczne i funkcjonalne produkty konsumenckie, wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów odpadowych pochodzących od firm i globalnych korporacji.

Nasza autorska oferta „Upcykling marki” pozwala na dostarczanie globalnym firmom prezentów motywacyjnych dla pracowników oraz upominków reklamowych budujących lojalność wobec marki. Jednak co ważniejsze, umożliwiamy obieg zamknięty poprzez wprowadzanie na rynek linii produktów pochodzących z upcyklingu poprzez nasze Shop-in Shops.

Chcesz odegrać istotną rolę w rozwoju gospodarki cyrkularnej?
Wspólnie wprowadźmy świat w erę upcyklingu!


Nagrody motywacyjne
dla pracowników

Upominki budujące
lojalność wobec marki

Linie produktów
upcyklingowych
Co możesz zyskać?

Nasza cyrkularna platforma to zupełnie nowe możliwości dla wszystkich zaangażowanych - firm, projektantów oraz konsumentów.

Dzięki naszej oryginalnej koncepcji „inteligentnego dopasowywania” , tzw. Smart Matching, umożliwiamy spotkanie się firm, które chcą wykorzystać swoje odpady do upcyklingu z najlepszymi projektantami, którzy tworzą produkty z danej kategorii odpadów.

Rezultatem tej współpracy są wysokiej jakości produkty gotowe do sprzedaży przez naszą platformę.
Nasze Doświadczenie

Działamy na polskim rynku od ponad 5 lat, podczas których udało nam się stworzyć największą platformę e-commerce pośredniczącą w tworzeniu i sprzedaży produktów upcyklingowych i ekologicznych. Zdobyliśmy cenną wiedzę na temat preferencji konsumenckich dotyczących upcyklingu oraz nawiązaliśmy długofalową współpracę w obszarach innowacyjnego recyklingu i ekologii. za jedną z 60 najlepszych firm, założonych przez kobiety, które rewolucjonizują rynek high-tech na świecie
Jesteśmy inicjatorami „Koalicji Reconomy”, której celem jest wprowadzenie założeń Gospodarki Cyrkularnej w Polsce. Ponadto, nasza ciężka praca oraz doświadczenie zostały docenione przez takie organizacje jak Startupbootcamp, Y combinator, WomenWhoTech, TheNextWomen, CEE Released Europe, Koźmiński Business Hub Warsaw, Chivas Venture, Sustainable Economy Awards, a także możemy poszczycić się tym, że zostaliśmy uznani przez magazyn ​Forbes za jedną z 60 najlepszych założonych przez kobiety firm, które wstrząsają posadami świata startupów.

Obecnie działamy na dwóch rynkach - polskim i holenderskim - lecz w przyszłości planujemy rozszerzyć działalność na pozostałe rynki europejskie.
Nasz Zespół

Agata Frankiewicz
CEO Founder
Marek Frankiewicz
Co-Founder CTO
Łukasz Faciejew
Chief Product Officer
Katarzyna Szewczyk
Junior Project Manager
Mariola Tylek
B2B Project Manager
Jacek Kędzia
New Business Manager PL & EUR
Bartek Radniecki
Marketing Manager
Ewelina Antonowicz
Scouter of Designers
Adam Majkowski
Developer

Zapisz się do Newslettera

Let’s Upcycle the World Together!