homeDla Firm

Dla Firm

Szukasz inspiracji i pomysłów aby Twoja firma stała się bardziej cyrkularna?
Chcesz udowodnić swoim klientom, że Twoja firma jest odpowiedzialna i naprawdę troszczy się o środowisko?
A może Twój biznes odczuwa presję unijnych przepisów dotyczących gospodarowania odpadami i podniesienia innowacyjności w tym zakresie?
Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „Tak”, to jesteś we właściwym miejscu.

Coraz więcej firm na całym świecie staje przed podobnymi wyzwaniami dotyczącymi optymalizacji zasad gospodarowania odpadami oraz uzyskania jak najwyższej wartości ze swoich odpadów.

Deko Eko służy w tym obszarze pomocą. Zamieniamy odpady w źródło zysku , zapewniając najwyższy możliwy wzrost wartości - od zera do pełnowartościowego produktu konsumenckiego gotowego do wprowadzenia na rynek. Całkowicie zmieniamy sposób myślenia o odpadach wśród projektantów, firm i konsumentów traktując odpady jako surowce XXI wieku, a nie efekty uboczne działalności gospodarczej człowieka. Odkrywamy potencjał tkwiący w materiałach na nowo nadając im drugie lepsze życie.

Jak to działa ?


1
Krok 1: Analizujemy strumienie odpadów Twojej firmy.​ Możemy to zrobić w drodze bezpośredniego spotkania lub możesz skorzystać z naszej inteligentnej wyszukiwarki Smart Matching na swoim koncie​.
2
Krok 2: Dobieramy najlepszych projektantów, którzy widzą potencjał w Twoich materiałach odpadowych.
3
Krok 3: Tworzymy pierwsze prototypy produktów upcyklingowych wykonanych z powierzonych przez Ciebie materiałów odpadowych.
4
Krok 4: Zlecamy produkcję wybranym twórcom i dostarczamy Twoje upcyklingowe produkty prosto do Twojej firmy lub pomagamy Ci w sprzedaży tych produktów za pośrednictwem naszej platformy.
Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci proces tworzenia i sprzedaży produktów wykonanych z odpadów stworzyliśmy ​pierwszą w Europie platformę upcyklingową, której celem jest wspieranie firm takich jak Twoja w budowaniu zaufania i lojalności klientów poprzez realne działania z zakresu gospodarki cyrkularnej. Jest to miejsce, w którym gromadzimy największą bazę twórców upcyklingowych oraz dajemy przestrzeń na znalezienie nowych pomysłów na Twoje trudne do recyklingu odpady.

Naszą ofertę nazywamy Upcyklingiem Marki, ponieważ nie tylko pozbywamy się odpadów, ale przede wszystkim tworzymy wartość marki poprzez dostarczanie globalnym firmom produktów angażujących pracowników i konsumentów oraz wzmacniających przywiązanie do marki. Pomagamy również w tworzeniu gospodarki cyrkularnej wprowadzając na rynek limitowane edycje produktów upcyklingowych.
Nagrody motywacyjne
dla pracowników
Upominki budujące
lojalność wobec marki
Linie produktów
upcyklingowych
Naszą ofertę kierujemy do 3 grup klientów biznesowych:
1
2
3
Firmy posiadające odpady i chcące poddać je upcyklingowi na własne potrzeby.
Firmy, które nie posiadają koniecznych strumieni odpadów, ale chcą zamówić produkty upcyklingowe.
Firmy, które chcą przekazać odpady, ale niekoniecznie chcą kupować produkty upcyklingowe.

Model współpracy


Wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmyModel Transakcyjny

Oferujemy setki produktów upcyklingowych wykonanych z różnych materiałów odpadowych. Jeżeli znajdziesz coś interesującego w naszej bazie, możesz poprosić o wycenę hurtową oraz sfinalizować swoją transakcję online z jednym z naszych projektantów przy naszej pomocy i wsparciu.
Model Konsultingowy

Nie masz pewności jakiego rodzaju materiały odpadowe najlepiej nadają się do upcyklingu? A może masz indywidualne potrzeby w zakresie trudnych do recyklingu materiałów odpadowych? Oferujemy doradztwo w zakresie upcyklingu, które obejmuje profesjonalną analizę potrzeb i możliwości w Państwa firmie wraz z ewidencję odpadów pod kątem upcyklingu (tzw. Initiation Package) czy dobranie najodpowiedniejszego projektanta dla danego projektu wraz z dostarczeniem prototypów produktów upcyklingowych spersonalizowanych według Twoich potrzeb (tzw. Activation Package). Zapraszamy do kontaktu.
Platforma B2B2C

Mamy także propozycję dla firm, które chcą mieć lub już mają konsumenckie produkty upcyklingowe, ale niekoniecznie posiadają kanały sprzedaży dla tych produktów lub poszukują aktywnie nowych sposobów na utylizację własnych odpadów. Wykup dostęp do platformy i korzystaj z różnego rodzaju narzędzi takich jak funkcja przekazania własnych odpadów na cele przetwórcze wybranym projektantom tzw. Upload Waste, tworzenie wyzwań tzw. Create a Challenge czy stworzenie własnego sklepu z produktami upcyklingowymi tzw. Shop in Shop.

Jaką wartość może wnieść upcykling do Twojej firmy?


1
ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ
Dzięki wdrożeniu projektów upcyklingowych firma pokazuje realne działania w zakresie gospodarki cyrkularnej. W konsekwencji, tego typu aktywności przyspieszają zrównoważony rozwój firmy.
2
SUKCES SPRZEDAŻOWY
Wdrożenie produktów upcyklingowych na rynek bezpośrednio przekształca się w zysk w postaci większej ilości sprzedanych produktów. Co więcej, wykorzystanie ich do realizacji celów marketingowych, budowy wizerunku marki i procesów lojalnościowych może mieć znaczący wpływ na długofalowe wyniki finansowe firmy.
3
MARKETING I KOMUNIKACJA
Produkty upcyklingowe powstałe z odpadów Twojej firmy mogą w jasny i przystępny sposób dotrzeć do konsumentów z informacją na temat zaangażowania marki i jej odpowiedzialności społecznej.
4
OSZCZĘDNOŚCI
Wybierając rozwiązania upcyklingowe, firmy mogą zaoszczędzić znaczące budżety, stanowiące ok. 5% ich rocznych przychodów, które w innym wypadku zostałyby przeznaczone na magazynowanie, utylizację i recykling odpadów. Dzięki takiemu podejściu wspomniane środki mogą być wykorzystane w bardziej optymalny sposób.

Zaufali nam


Nasze biura


NETHERLANDS

DEKO EKO B.V.

Johan Huizingalaan 763A
1066 VH Amsterdam
Netherlands, EU
POLAND

DEKO EKO B.V. Sp. z o.o.

Józefitów 7/4
30-039 Kraków
Poland, EU
Skontaktuj się z nami

Czytaj więcej


Dowiedz się jak zmienić odpady w zysk inspirując się
przykładami naszych realizacji.