Nasza
Firma


Grupa ERGO Hestia to pionier najbardziej innowacyjnych rozwiązań w sektorze ubezpieczeń. Co roku zapewnia ochronę ponad 3 milionom klientów indywidualnych oraz kilkuset tysiącom firm i przedsiębiorstw. Od lat zrównoważony rozwój jest częścią strategii biznesowej ERGO Hestii. Mamy świadomość wpływu na środowisko jaki generują przedsiębiorstwa i czujemy się zobowiązani do aktywnego podejmowania działań w zakresie jego minimalizacji. W naszych inicjatywach i działaniach kierujemy się realizacją celów Agendy 2030.

Nasza
Kolekcja


Nasza kolekcja powstała w duchu gospodarki obiegu zamkniętego (cyrkularnej). W jej produkcji wykorzystane zostały odpady powstałe w ramach naszej biznesowej działalności. Dzięki nowoczesnym technikom, unikalnemu designowi i wiedzy cyrkularnych twórców udało nam się stworzyć kolekcję użytkowych przedmiotów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jako firma zdecydowaliśmy się 5% ceny (netto) każdego produktu z naszej kolekcji, sprzedanego za pośrednictwem strony, przeznaczyć do wybranej organizacji pozarządowej wspierającej działania z obszaru gospodarki obiegu zamkniętego.

Efekt
Cyrkularny


W swoich działaniach w obszarze CSR ERGO Hestia kieruje się Celami Zrównoważonego Rozwoju. Wdrażanie zasad gospodarki obiegu zamkniętego jest jednym z wyzwań, które staramy się realizować każdego dnia. Zasady te są także elementem naszej szerszej strategii. W nadchodzących latach planujemy zwiększyć ilości odpadów firmowych przeznaczonych do ponownego użycia i recyklingu powyżej poziomu 45%. Współpraca z Deko Eko przybliży nas do osiągnięcia tego celu.

Zobacz kolekcję upcyklingową ERGO Hestia

Klient Biznesowy?

Chcesz nadać nową wartość swoim odpadom w 100% online?
Załóż konto biznesowe i twórz produkty z własnych trudnych do recyklingu materiałów,
współpracując z największą siecią upcyklingowych partnerów!

Zapisz się do Newslettera

Let’s Upcycle the World Together!