Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

Święta w rytmie SLOW

Święta w rytmie SLOW

Tysiące migotających światełek na ulicach, choinki pod sam sufit z niekończącym się łańcuchem lampek i kolorowych ozdób, sklepy pełne świątecznych dekoracji i zewsząd nawołujące do zakupów reklamy. A wszystko to kosztem naszego środowiska, które i tak cierpi na nadmiar wykorzystywanch surowców i niewykorzystanych powtórnie śmieci..

Tak co roku wygląda przedświąteczny pejzaż. Dla jednych ma to swój niezrównany urok, bez którego nie wyobrażają sobie świąt, inni wolą dyskretną atmosferę i coraz bardziej uciekają w poszukiwanie czegoś innego.. Jednak z całą pewnością, takie święta znamy najlepiej.

Ale czy na pewno to jedyny możliwy scenariusz? Może w tym roku uda się złamać konwenanse i zasmakować prawdziwej magii świąt Bożego Narodzenia w duchu „SLOW”?

Ekologiczne święta  to wbrew pozorom nic trudnego. Wystarczy odrobina wyobraźni oraz pomoc najbliższych i już można wyczarować wyjątkową i intymną atmosferę, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić.

ZAPRASZAM do cyklu „Święta w rytmie SLOW”, a w nim m.in:

1. Nasze propozycje na EKO PREZENT dla każdego.

2. Sposoby na EKOLOGICZNE PAKOWANIE PREZENTÓW.

3. Świąteczne dekoracje w duchu EKO.

4. EKO CHOINKI z recyklingu.

Prezenty dla niej:

Prezenty dla niego:

Świąteczne artykuły:

Świąteczne ozdoby choinkowe z suwaków Top 10 recyklingowych choinek na świecie Ekologiczne pakowanie prezentów Ekologiczne prezenty last minute Czy choinka zawsze musi być taka sama? Ekologiczne postanowienia noworoczne Jak zrobić girlandę z filcu? Kalendarz adwentowy DIY Ozdoby choinkowe w stylu EKO Podaruj choińce drugie życie Pomysły na eko-choinki w naszych domach Prezent, który nie trafi do kosza… Stroik – choinka na stół wigilijny Prezent ZRÓB TO SAM – zestaw podkładek świątecznych Świąteczne EKO dekoracje domu EKO choinka w Poznaniu Święta w rytmie „SLOW”