Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

DEKO EKO > BLOG > EKO TURYSTYKA > Wypoczynek w Drzewach

Wypoczynek w Drzewach

Wypoczynek w Drzewach

Las, cisza, spokój, natura, regeneracja, śpiew ptaków budzący Cię każdego ranka, zapach grzybów jesienią… Pewnie każdy z nas kiedyś, choć przez krótką chwilę marzył o domku na drzewie. Teraz nasze marzenia z dzieciństwa mogą się spełnić dzięki pomysłowi małżeństwa z Nałęczowa, które oferuje pierwsze w Polsce apartamenty w drzewach.

W DRZEWACH to pierwszy w Polsce pensjonat wyniesiony w korony drzew lessowych wąwozów. Apartamenty usytuowane są kilka metrów nad ziemią, zbudowane z ekologicznych materiałów, całe w drewnie z dużymi przestrzeniami szklanymi, aby móc wprost z łóżka czy podczas śniadania napawać się widokiem lasu. Pensjonat umiejscowiony jest w Nałęczowie – malowniczej miejscowości na wyżynie lubelskiej (z Warszawy to jedynie 150 km).

Na miejscu oprócz niesamowitych widoków, które rozpościerają się z okien apartamentów, ciszy i czystego powietrza można zakosztować całej masy niebanalnych atrakcji. Między innymi:

WSPINACZKA W KORONACH DRZEW – to kilkugodzinny program, który najpierw {reklama}teoretycznie wprowadza uczestników w bardzo szeroki temat drzew – gatunków, rodzajów, wzrostu, znaczenia dla Ziemi i człowieka, a następnie pozwoli wszystkim biorącym udział wspiąć się na najwyższe z nich. Przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu, siły własnych mięśni i pod okiem profesjonalnych instruktorów będziecie mogli dotrzeć wysoko w korony i spojrzeć na nasz las z zupełnie innej perspektywy.

„RZEŹBY” W DREWNIE – podczas kilkugodzinnego warsztatu możesz spróbować wykonać proste meble z kawałka drewna, które zabierzesz ze sobą do domu.

OBSERWACJA WYSOKOŚCIOWA – z wierzchołka drzewa, gdzie instruktor montuje specjalne stanowisko, obserwujesz las i zamieszkujące w nim zwierzęta.

Oprócz tego można skorzystać z wycieczek po okolicach Nałęczowa, wziać udział w grze miejskiej z mapą łamigłówką, czy nawet zaręczyć się w tych niezwykłych okolicznościach przyrody. A dla miłośników sztuki i rzemiosła możliwe jest zorganizowanie warsztatów plastycznych, fotograficznych, nordic walking etc.

Nas to miejsce zachwyciło.

www.wdrzewach.pl

Przeczytaj również
Apartamenty z ubitej ziemi – alternatywa dla betonowych bloków?

Apartamenty z ubitej ziemi – alternatywa dla betonowych bloków?

Wiele osób ucieka od wielkich miast w tereny wiejskie, do zacisza własnego domu. Nie ma się co dziwić, ale są też tacy, którzy chc...

Zielony płaszcz Matki Natury

Zielony płaszcz Matki Natury

Nikt nie jest silniejszy od Matki Natury. Oto purchase cialis dowód. To opuszczona wioska rybacka Tang Yuhong w Chinach w obiektyw...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl