Wyślij zapytanie

Zapisz się do newslettera

DEKO EKO > BLOG > EKO DZIECKO, EKO LIFESTYLE > Zabawa czy nauka? O green energy!
Lniany miś GUSTAW

Lniany miś GUSTAW

Góra – poduszka

Góra – poduszka

Zabawa czy nauka? O green energy!

Zabawa czy nauka? O green energy!

Nie każdy lubi się uczyć za to chyba każdy lubi się bawić! Jeśli nauka staje się zabawą to jest to nie lada sukces. Może nie da się tego osiągnąć w każdej dziedzinie, ale można uczyć zabawą o ekologii i odnawialnych źródłach energii.

 

Źródło: https://goo.gl/6LEQqU, https://goo.gl/qw9jPf

Gigo staje na wysokości zadania. Jest to Tajwańska firma produkująca klocki konstrukcyjne opierające się na unikalnym patencie „1 wypustka i 5 gniazd”. Dzięki temu kupując jeden zestaw klocków dziecko może ułożyć wiele różnych zwierzątek lub pojazdów (w zależności od zestawu). To oni zapoczątkowali innowacyjną ideę „spraw, zabawki uczyły, a nauka {reklama}bawiła”.

 

Źródło: https://goo.gl/qlnSxQ

Największe wrażenie zrobiła na mnie linie zabawek edukacyjnych Green Energy. Mamy do wyboru między innymi modele, które pokazują konwersję energii słonecznej w energię elektryczną i elektryczną na mechaniczną. W słońcu modele zasilane będą baterią słoneczną, w pomieszczeniu lub przy zachmurzeniu baterią – paluszkiem. Ową baterię możemy naładować wykorzystując zestaw Siła Wiatru, który pozwala na przeprowadzenie serii eksperymentów naukowych z wykorzystaniem generatora wiatru.

Źródło: https://goo.gl/lplULn

Innym ciekawym zestawem są pojazdy napędzane wodą pod ciśnieniem.

Świetny sposób by spędzić miło czas z dzieckiem! Nie można się przy tym nudzić.

Źródło: https://goo.gl/50QO9l

Przeczytaj również
Eko zabawa z LEGO

Eko zabawa z LEGO

Przyszli rodzice mają wiele powodów do radości i gdzieś na tej liście znajduje się pozycja „zabawa klockami LEGO” :) Jest wiele za...

Sayaka Ganz – każdy przedmiot ma duszę

Sayaka Ganz – każdy przedmiot ma duszę

Kiedy dorasta się w wierzeniach animistycznych Shinto wierząc, że wszystko na świecie ma ducha inaczej patrzy się na otaczającą na...

Komentarze
Podziel się

copyright ©2019 dekoeko.pl